, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

Toplum İçin Faydaları

iStock_000020807338Medium_sosyalyasamAnne sütü kullanıma hazır, mikrop içermeyen bir besindir. Bebeğe verilirken herhangi bir araç gerektirmez. Anne sütü ile beslenme, biberon, mama, sterilizatör gibi ek masraflara sebep olmaz.

Bebek beslenmesi için kullanılan mamalar steril değildir, enfeksiyona sebep olabilir. Enfeksiyon sebebiyle tedavi alma ve hastanede yatış gerektiren durumlar sağlık harcamalarını arttırarak toplumsal yük yaratmaktadır. Anne sütü, uzun süreli kullanımda bebeklerin genel sağlık durumunu yüksek tutarak tıbbi gereksinimlerle ortaya çıkacak harcamaları en aza indirir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>